ORLMN DPM Gornja Radgona

Liga -B- 2023/24

Pet, 24. Maj 2024, 20:30

Liga -A- 2023/24

Sob, 25. Maj 2024, 20:30

Liga -A- 2023/24

Sob, 25. Maj 2024, 20:30

Liga -B- 2023/24

Sob, 25. Maj 2024, 20:30

Liga -B- 2023/24

Sob, 25. Maj 2024, 20:30

Liga -B- 2023/24

Sob, 25. Maj 2024, 20:30

Liga -B- 2023/24

Sob, 25. Maj 2024, 20:30

Liga -A- 2023/24

Ned, 26. Maj 2024, 09:00

Liga -A- 2023/24

Ned, 26. Maj 2024, 09:00

Liga -B- 2023/24

Ned, 26. Maj 2024, 09:00

Liga -B- 2023/24

Ned, 26. Maj 2024, 09:00

Liga -A- 2023/24

Ned, 26. Maj 2024, 11:00

Liga -A- 2023/24

Ned, 26. Maj 2024, 11:00

Liga -B- 2023/24

Sob, 01. Jun 2024, 19:00

Iskanje

Razvrstitev dogodka - Rumeni karton: Liga -A- 2020/21

Print 

# Ime Ekipa Rumeni karton
1 Dejan Podlesek Radenska  3
- Bojan Klemenčič Kapela  3
- Aleksander Nedižavec Črešnjevci  3
4 Matej Lajh Police  2
- Alen Katan Tiha voda  2
- Vlado Mauko Tiha voda  2
- Nejc Brusar Lomanoše  2
- Manuel Pučko Grabonoš  2
- Denis Hamler Police  2
- Marcel Pučko Grabonoš  2
- Aleš Sovec Črešnjevci  2
- Dejan Ploj Lomanoše  2
- Rene Čerič Porkys  2
- Sebastjan Senčar Radenska  2
- Uroš Krajnc Podgrad  2
- Tilen Klobasa Tiha voda  2
17 Blaž Šiško Podgrad  1
- Uroš Ilešič Police  1
- Simon Kozar Police  1
- Mario Jančar Črešnjevci  1
- Nejc Rober Kapela  1
- Daniel Frčko Kapela  1
- Borut Uhan Tiha voda  1
- Matjaž Soklič Črešnjevci  1
- Anže Peklar Police  1
- Žiga Jančar Police  1
- Klemen Vršič Police  1
- Nejc Domjan Radenska  1
- Gregor Merdaus Sp. Ščavnica  1
- Denis Ilješ Radenska  1
- Niko Kolar Porkys  1
- Mitja Divjak Šenekar  1
- Borut Sečko Radenska  1
- Luka Madon Radenska  1
- Davorin Šnofl Lomanoše  1
- Denis Veg Podgrad  1
- Jaka Vajda Kapela  1
- Borut Babič Šenekar  1
- David Domajnko Črešnjevci  1
- Darko Brunček Sp. Ščavnica  1
- Srečko Sterniša Tiha voda  1
- Mitja Štrakl Podgrad  1
- Matevž Potočnik Porkys  1
- Tilen Kraner Šenekar  1
- Nejc Planer Šenekar  1
- Borut Bračič Podgrad  1
- Denis Kokol Šenekar  1
- Adrijan Jager Šenekar  1
- Simon Rojht Šenekar  1
- Rok Kljanošek Grabonoš  1
- Haris Čerkič Podgrad  1
- Jaka Mesarič Kapela  1
- Lan Fegus Kapela  1
- Marko Filipič Podgrad  1
- Mirsad Bislimaj Kapela  1
- Tilen Pintarič Sp. Ščavnica  1
- Jure Berič Porkys  1
- Simon Štrakl Tiha voda  1
- Tadej Ficko Radenska  1
- Tadej Lukman Tiha voda  1
- Marko Horvat Tiha voda  1
- Mitja Koder Lomanoše  1
- Rok Majer Šenekar  1
- Miha Šilec Sp. Ščavnica  1



Liga -A-

# Ekipa Točke
1 Tiha voda 60
2 Sp. Ščavnica 53
3 Črešnjevci 43
4 Podgrad 42
5 Očeslavci 35
6 Plitvica 35
7 Lokavec 34
8 Negova 29
9 Kapela 22
10 Radenska 18
11 Police 18
12 Baren 17
13 Ihova 10

Liga -B-

# Ekipa Točke
1 Ivanjševska slatina 56
2 Stari hrast 52
3 Dinamo 51
4 Lešane 48
5 Stavešinci 43
6 Bumefekt 42
7 Porkys 29
8 Grabonoš 22
9 Šenekar 20
10 Vrabel 20
11 Mahovci 19
12 Zoro 12
13 Segovci 11
14 Vrček 0